Probleme dedicat

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 43
Registered for: 12 years 9 months
12

Re: Probleme dedicat Post by crizzatu »

Si nenea zdog chiar daca esti moderator nu esti chiar in frunte si faci si figuri pe aici ... Am 15 ani si nu miam pierdut copilaria pana cand miam dat seama ... Vrei cumva sa fii comentator la fiecare post ?
Si punct sa nu fac off sa ai motiv de razbunare (Adica WARN )
Last edited by Giuseppe on 09 Feb 2012, 22:53, edited 1 time in total.
Reason: Warn, x2 post! Ţi se pare că fac ce doresc? Am spus doar un adevăr, tu îţi permiţi cam multe.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 43
Registered for: 12 years 9 months
12

Re: Probleme dedicat Post by crizzatu »

A si ala e serverul meu de cs daca vrei sa stii asa tare ....

!

2x post
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 12 years 2 months
12

Re: Probleme dedicat Post by Alexzable »

Nu va suparati pe mine dar avand in vedere ca serverul nu merge , playeri sunt stresati si ,si cei care lucreaza sunt unii care isi exprima parerea si primesc warn numa pentru ca au o parere? Si nu mi se pare corect nici mie ca cineva sa ma judece pe mine fara sa ma cunoasca. Daca lucrati de greu la server de ce nu vb cu playeri vostri poate sunt unii care chiar ar putea sa va ajute ca problema sa fie rezolvata cat mai repede.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: Probleme dedicat Post by Giuseppe »

Alexzable wrote:Nu va suparati pe mine dar avand in vedere ca serverul nu merge , playeri sunt stresati si ,si cei care lucreaza sunt unii care isi exprima parerea si primesc warn numa pentru ca au o parere? Si nu mi se pare corect nici mie ca cineva sa ma judece pe mine fara sa ma cunoasca. Daca lucrati de greu la server de ce nu vb cu playeri vostri poate sunt unii care chiar ar putea sa va ajute ca problema sa fie rezolvata cat mai repede.
La întrebarea asta doar Mafios poate sa îţi răspundă.
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: Probleme dedicat Post by TyreXel »

Se lucreaza la dedicat, nu este nevoie de ajutor, sunt doar niste probleme tehnice care speram ca se rezolva in cateva zile, intre timp este o ocazie buna sa luati o pauza ... aveti tot timplu la dispozitie sa jucat minecraft. Profitati de timpul liber.
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 1
Registered for: 12 years 3 months
12

Re: Probleme dedicat Post by dlg888 »

Daca se rezolva problema cu dedicatul,se vor sterge si datele?
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: Probleme dedicat Post by Giuseppe »

dlg888 wrote:Daca se rezolva problema cu dedicatul,se vor sterge si datele?
A răspuns chiar Mafios la această întrebare în clip-ul 'Întrebări şi răspunsuri' şi a precizat că nu se vor şterge. :)
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 12 years 2 months
12

Re: Probleme dedicat Post by Alexzable »

Tot nu sa spus cand se va posta acel videoclip pe youtube in care mafios va raspunde la mailurile trimise ,vreau daca se poate sa iau legatura cu mafios ,este ceva foarte important ce vreau sa ii propun.
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: Probleme dedicat Post by Mafios_X »

http://www.minecraft-romania.com/intreb ... punsuri-2/ - am vorbit si despre server / dedicat !
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 1
Registered for: 12 years 2 months
12

Re: Probleme dedicat Post by Nogton »

Hai ba cu dedicatu ca nu e asa greu sa il faci. Daca vrei sa pierzi niste bani si sa il rezolvi mai rpd dute la alta firma si se schimba doar ipu.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”