Caut echipa VIDEO(makeri)

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

credema sunt exper in pc am 3 ore informatica pe saptamana dar era o problema mare cu el si nu aveam incotro si sa sti ca daca nu vrei sa stai 2 ore cu upload la video cu fraps exista sony vegas cu care il faci de 300-500 si nu mai stai atata timp:)
Manele ie viata mea!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 495
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Retras.
Fost Administrator.
*Iubesc trădarea dar urăsc pe trădător.

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by rTzIasi »

SpringsTea wrote:credema sunt exper in pc am 3 ore informatica pe saptamana dar era o problema mare cu el si nu aveam incotro si sa sti ca daca nu vrei sa stai 2 ore cu upload la video cu fraps exista sony vegas cu care il faci de 300-500 si nu mai stai atata timp:)
Daca ai 3 ore de informatica pe saptamana nu inseamna ca esti expert in pc , multi spun ca sunt experti in PC ,si cand le arati o placa video ti-o cupleaza la CD Room ,eu am 8 ore de info pe saptamana[Mate-Info(intensiv informatica)] , si nu ma consider un "Expert" desi stiu multe,foarte multe chiar as putea spune :).

Scz de off xD sper sa nu iau warn :-ss
I will bury my dick so far inside your ass, whoever could pull it out would be crowned king Arthur.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Image
"Iubesc trădarea dar urăsc pe trădător." - Iulius Cesar.


Nume in joc dfernand / rtziasi. :)
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

Sunt deacord poti sa ai si 1000 ore informatica daca nu sti,sincer de la orele de informatica nu am prins nimic nou totul am invatat din propria experienta si uitanduma la cei care stiau lucrurile la care eu nu ma pricepeam in trecut,poate chiar si in prezent
Manele ie viata mea!
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

Salutare daca primul ep a fost dezamagior mai ales privind claritatea video cel de-al 2-lea ep a fost filmat cu fraps cu ocazia asta am schimbat si micro...vocea mea se aude putin schimbata datorita noului microfon dar dupa parerea mea a iesit destul de bne si ideile sunt in aplicare deja m-am apucat de piramida
Manele ie viata mea!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 32
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Turda
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Tuddy »

MAfios,daca o sa fac videoclipuri ti le trimit prin Messenger?PM me.
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 124
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Sleeky »

Din pacate singuru care face e springs tea , as face eu dar nu am timp si nu ma pricep , si springs la 360p claritatea e "perfecta"!

Offtopic: expert in calculator?cred ca nici crysty2k5 nu se considera expert , a fi expert inseamna a sti fiecare coltisor din fiecare megahertz , probleme mare cu fraps?da sigur , ti-o fi sters windowsu:)) , esti jenant in comentarii pe viitor gandeste-te ca expertii pc sunt extrem de rari , iar la informatica, la scoala te invata un nimic , mai bine zis stati pe net si va uitati pe cine stie ce site ca sa "va radeti" , astea fiind spuse te nominalizez la premui "laudarosul anului" pe 2011 , anul in 2-3 luni fa ceva repede ca se termina anul si in 2012 poate te intrece altcineva.
P.S.:Un expert in pc nu isi reinstaleaza windowsul ca nu ii merge fraps.desteptule'


Edit rTz : Omu a spus' ceva , nu trb sa stai cu gura pe el :) presupun ca vei lua un warn pentru offtopic si pt ca te iei de om aiurea :)
Oradea , Romania:
Image
Los Angeles , California
Image
Concluzia?pai nu conteaza cata viteza ai in Ro , caci pe youtube cu mai mult de 600kb/s nu vei uploada:)

SUNT ONLINE!!!
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

da...sincer la fnformatica nu facem nik profa sta pe facebook si noi ne jucam ce vrei cs minecraft etc:D
Manele ie viata mea!
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 124
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Sleeky »

Pt ala care mi-a dat edit..mi se rupe de ce zici tu:)Tu fii atent si la ceilalti ce fac offtopic nu ma urmari tu pe mine ca nu iti da nimeni bani si daca ai ceva cu mine iar mi se rupe.;)si semneaza-te sa te vad si eu ca diun Rtz nu am inteles nimic
Oradea , Romania:
Image
Los Angeles , California
Image
Concluzia?pai nu conteaza cata viteza ai in Ro , caci pe youtube cu mai mult de 600kb/s nu vei uploada:)

SUNT ONLINE!!!
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

ejti mai rau ca maicamea:))
Manele ie viata mea!
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Giuseppe »

Bai oamenilor dar incetati cu off-topicul, acest topic este dedicat celor care doresc sa le fie atribuita meseria de Video Maker, nu sa va faceti voi + la posturi.
SpringsTea, nu inteleg cum faci tu 3 ore de informatica pe saptamana la 13 ani, eu fac doar 1 pe saptamana si nu vin aici si ma dau mare programmer.
Voi incerca eu sa fac mai multe clip'uri, nu doresc sa am nici un titlu sau functie, le fac din placere. :)
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”