Caut echipa VIDEO(makeri)

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 124
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Sleeky »

sters
Oradea , Romania:
Image
Los Angeles , California
Image
Concluzia?pai nu conteaza cata viteza ai in Ro , caci pe youtube cu mai mult de 600kb/s nu vei uploada:)

SUNT ONLINE!!!
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

Salut sunt SpringsTea si as vrea sa fac cateva Let's playuri nu sunt un mare expert dar am facut 2 filmulete unu de un let's play dar am vazut ca nu e prea vizualizat si ma-m lasat si altul in care descriam celalalt sv de minecraft.Pot zice ca am o voce cat de cat placuta am microfon nu sunt moldovean sau oltean(nu ca am cewa cu ei) deci vorbesc clar romaneste,sunt amuzant si cred ca fi bun ca creez cateva episoade
http://www.youtube.com/watch?v=CJ1D9k8Jli4 uitati acel let's play pe care l'am facut sper sa va placa daca este ceva contactatima pe yahoo la ID *******!
Edit : cand am facut acel filmulet eram cu numele DarkShean dar intre timp l'am schimbat cu numele SpringsTea
Last edited by Mafios_X on 19 Oct 2011, 23:02, edited 1 time in total.
Reason: fara id.
Manele ie viata mea!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 19
Registered for: 12 years 7 months
12

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Obelisck1 »

vreau si eu la tutoriale si let's paly
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Mafios_X »

Atentie, intrati in echipa doar dupa ce incepeti o parte din video-uri si mi le trimiteti ! Toti sunteti acceptati, chiar si fara raspunsul meu.

Imi lasati prin pm link de download de la arhiva .rar sau uploadati pe youtube ca video privat, doar cine cunoaste link sa il vada si imi dati mie link.
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 32
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Turda
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Tuddy »

Buna,
Eu as putea face tutoriale Foarte Foarte Utile,si uneori Co-op cu un prieten.
Momentan nu pot deoarece am un PC slab dar peste 1 luna,voi incepe!
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Mafios_X »

Vorbiti, vorbiti, dar nimic fapte.
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

Salutare tuturor mam apucat sa fac primul ep dintr-un let's play,claritatea este cam proasta deoarece am filmat cu hypercam deoarece am o problema cu frapsul dark pe vineri problema o sa fie rezolvata si claritatea o sa fie cam de nota 9.50:D

Sper sa va placa macar primul al 2-lea promit ca o sa fie mult mai bun
Manele ie viata mea!
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by SpringsTea »

gata problema cu frapsul urmatorul ep din let's play o sa fie super.cel putin asa cred
Manele ie viata mea!
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 124
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Sleeky »

Filmati cu fraps , convertiti videoul la un format decent si la marimea 1280x720 , folositi un program bun ca atlfel il face pe jumatate de ecran cum face camtasia(videoul poate avea pana la 20 de gb si poate fi uploadat pe youtube doar ca dureaza prea mult , deci nu va uitati la marime) , incercati ca videourile sa nu depaseasca 10 minute ca devin plictisitoare si aduceti ceva nou.P.S: am vazut peste 10 inscrisi si totusi doar 2 au facut ceva , iar mafios a trebuit sa faca el 2 videouri findca voi nu sunteti in stare , nu mai promiteti azi daca maine nu mai aveti chef.
Iar videoul facut il incarcati pe un ont de youtube cu optiunea "unlisted" adica sa il poata vedea doar oamenii ce au linku si dupa ce mafios il downloadeaza si reuploadeaza voi il stergeti , nu de alta dar nu ai cum sa faci un video de mai putin de 1gb in pt 10 minute de film , doar daca alegi o calitate proasta , si daca aveti site-uri unde poti uploada mai mult de 1gb spuneti-ne si noua:)

@Springs tea daca nu il puteai reinstala (fraps) puteai sa il stergi din registrii si atunci ai fi putut din nou
Oradea , Romania:
Image
Los Angeles , California
Image
Concluzia?pai nu conteaza cata viteza ai in Ro , caci pe youtube cu mai mult de 600kb/s nu vei uploada:)

SUNT ONLINE!!!
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Caut echipa VIDEO(makeri) Post by Desert_Eagle12 »

As face si eu videclipuri cu serverul vostru desi nam premium si nici microfon am sa introduc scrieri in videoclip si as putea face niste tutoriale mai faceam dastea...
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”