Cautam personal

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 100
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Arad, Arad.

Re: Cautam personal Post by scroll »

Dupa cum spune si SpringsTea, nu cred ca ar fii o regula la mesaje, poti sa ai 10 mesaje, toate facute la Ajutor Joc si Ajutor Server sau 100 facute la Jocuri Forumistice. Dar dupa cum spune si zdog101, trebuie sa si ai ceva in cap, sa sti macar 10% engleza, si MACAR limba ROMANA, nu r0m4n4^^.

As vrea si eu sa aplic pentru MOD sau MOD ajutator.
Image
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 931
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam personal Post by Stunt3r »

scroll esti inscris pe data de 11 septembrie si ai deabea 15 posturi , asta e activitate de mod ? nu numai daca primesti un grad trebuie sa ai aictivitate , ba din contra ! trebuie sa ai activitate ca sa primesti un grad.
Fondator
Fondator
User avatar
Status: Offline
Posts: 3164
Registered for: 13 years 1 month
13
Location: Minecraft-Romania
Contact:
Mafios_X’s avatar
Loading…

Re: Cautam personal Post by Mafios_X »

Ti-am dat o sansa, sa vad de ce esti in stare !

Mai cautam si alt staff.
Citeste cu atentie :
- ai nevoie de ajutor la server-ul tau de MINECRAFT ? intri aici ajutor-server/
- ai nevoie de ajutor la MINECRAFT ? intri aici ajutor-joc/
- ceva in legatura cu server-ul nostru ? ai aici categoriile la toate serverele noastre minecraft-server/ !

respecta regulamentul.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: Cautam personal Post by LeonardoDaVinci »

aplic eu din nou.sanse de 0,1% dar merge.stii ce pot face pt tine no?
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 931
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam personal Post by Stunt3r »

Zipper tu ai fost un membru exemplar dar ce s-a intamplat de ai plecat ca eu nu stiu povestea ... daca vei primii a 2-a sansa stie doar Mafios ! Eu unul sunt pro :)
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 21
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam personal Post by bRICEEE »

Vreau şi eu să aplic pentru un rang de Moderator, Moderator Ajutator, unii dintre voi poate mă ştiţi din alte comunităţi (nu sunt cu numele acesta înregistrat). Mă port okay, scriu gramatical, am mai fost moderator şi pe eXtreamCS...deci aş putea primii o şansă, doar să ajut comunitatea, nu vreau să mă rog şi să par dependent de acest forum, vreau doar să ajut deoarece observ că Mafios_X chiar face nişte sacrificii pentru aceasta comunitate.

Un sfat: Nu mai spuneti ca sunteti de pe nu stiu ce servere ... nu cred ca va ajuta cu nimic ! Asa pot spune si eu ca sunt co-fondator facebook :| nu ne intereseaza ce ati fost ci ce veti fi la noi in comunitate !
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 931
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam personal Post by Stunt3r »

Asa cum spui tu "Mafios_X chiar face niÅŸte sacrificii pentru aceasta comunitate" => Nu isi poate permite sa dea grad cuiva fara sa ii vada evolutia pe forum. Nu prea ai inceput sa activezi decat de 1 maxim 2 zile pe forum deci nu pot sa imi dau cu parerea concret despre tine dar oricine merita o sansa asa cum am primit-o si noi cei din staff.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 21
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam personal Post by bRICEEE »

Bine, dar vezi tu, sunt dinaintea ta pe forum înregistrat, poate că nu am postat eu multe, dar am intrat regulat pe forum să mai văd ce scrieţi, că-mi place super mult jocul Minecraft, ştiu aproape tot despre el, pot ajuta oricând...acum rămâne la alegerea voastră, oricum nu-mi pot pierde orele pe forum să stau sa postez ş.a.m.d, dar pot să moderez ce am de moderat.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: Cautam personal Post by Giuseppe »

Degeaba esti inregistrat cu 2 zile mai repede decat el daca nu ai activitate deloc. Eu de exemplu nu te-am vazut sa postezi odata. Oricum, bun venit in staff! :)
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 67
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Cautam personal Post by mumoshickka »

Miash dori si eu sa incerc .. sa vad daca ma descurc --- stiu ca am putzine posturi .. dar sunt pe forum mai mereu ---- si pe sv --- ash dori sa vad daca ma descurc:D
Nick pe SV FallenAngel (contu acesta de forum e alu sormea)


Image

http://s16.postimage.org/6ep3p3nr9/Photo_Share.png
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”