Cautam personal

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 40
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Cautam personal Post by DarkXtreme »

Stiu ca am cam putin posturi dar nu prea am intrat pe forum si as dori sa aplic pentru functia de moderator joc minecraft de jumatate de an am experienta destul de mare sunt activ stau minim 2-3 ore pe server maxim 5-6 as vrea macar sa ajung la teste si promit ca le trec
Nume in Joc:Dark
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 12 years 6 months
12

Re: Cautam personal Post by Desert_Eagle12 »

As dori si eu moderator sunt activ pe sv sambata si duminica 10 ore maxim iar restu
5-6..experienta am de la minecraft classic de cand e jok... cu playeri nam probleme...

P.S. vreau moderator pentru k pe sv asta admini intra rar inafara de fernand care e on mai mereu...
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 32
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Turda
Contact:

Re: Cautam personal Post by Tuddy »

Aplic pentru staff!Sunt activ,intru zilnic pe Server,am experienta multa pe Minecrfat,servere,etc, imi place sa ajut oamenii,imi duc treaba pana la capat,respect regulile!

Multumesc!
_________
Nume in joc:Tuddy
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 7
Registered for: 12 years 8 months
12

Re: Cautam personal Post by legoandi9 »

Hello sunt legoandi9 si as vrea un moderator , nume in real Andrei .
stau sambata 5-6 ore si in rest 2-3 ore .
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 4
Registered for: 12 years 5 months
12
Location: Tare Te Intereseaza?
Contact:

Re: Cautam personal Post by AccGens »

Salut as dori si eu!Stiu toate comenzile si sunt activ.Imi Doresc Mult Si ma voi Starui pentru a deveni MODERATOR!!!!!!
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: Cautam personal Post by TyreXel »

Majoritatea din cei care ati postat nici macar nu aveti habar ca acest topic este pentru cereri pentru FORUM nu pentru SERVER !

Mai multa atentie pe viitor ... pentru admin/moderator joc nu se fac cereri aceste functii se dobandesc nu se cer !
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 931
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam personal Post by Stunt3r »

Multi ati spus ca va place sa ajutati ! Sa fim seriosi , 1/3 din voi nu cred ca fac asta. (cel putin pe FORUM)
skill +3
skill +3
Status: Offline
Posts: 201
Registered for: 12 years 9 months
12
Location: Prahova, Slanic
Contact:

Re: Cautam personal Post by NsO »

Off: da..da toti vor moderator.. dar nu au habar cu ce se mananca...
on: si eu asi vrea.. dar cate posturi trebuiesc?
Image
Image
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 47
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Calarasi
Contact:

Re: Cautam personal Post by SpringsTea »

nu prea cred ca pentru a fi moderator terbuie sa ai multe posturi sau sa faci posturi in prostie(cum uni spun ca ar putea face)trebuie sa fi atent la cuvintele obscene care sa folosesc si sa le cenzurezi sa cenzurezi la fel id-urile postate aiurea si desigur sa ajuti playeri cand au nelamuriri.
Eu cam asta cred ca trebuie sa faca daca nu mai spunetimi si voi ca sa am si eu habar,am mai fost moderator si administrator pe dif forumuri dar nu is profesionist in asa ceva
Manele ie viata mea!
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 1179
Registered for: 12 years 6 months
12
Status: Omul cu serverele.
Location: sub papuc.
Contact:

Re: Cautam personal Post by Giuseppe »

Trebuie sa fi asezat la locul tau, sa nu ai iesiri (chiar daca te-a scos din minti cineva), sa ai un limbaj decent, sa stii romana gramatical bine (ceea ce la tine nu se prea observa SpringsTea), sa ii indrumi pe cei care au nevoie de ajutor si sa nu iti iei accesul in cap dupa ce il vei avea, cam de asta ai nevoie si cel mai important, de spiritul de disciplina si educatie, ca daca esti un terchea berchea la fel vor fi si cei pe care ii indrumi.
Respect mie, omul oamenilor şi comunităţii minecraft-romania.com.
Vrei să ai propriul tău server de Minecraft ? Vrei sa fie online 24/24 şi nu ai unde să-l ţii ? Vrei să fie gata configurat ? Citeşte aici!
Îţi punem la dispoziţie 3 servere de Minecraft unde te poţi distra fără limite. Citeşte aici!
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”