SCHIMBARE !

Ai o sugestie care crezi ca ar trebuii aplicata pe forum? Te rugam sa faci un topic aici.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 9
Registered for: 9 years 4 months
9

Re: SCHIMBARE ! Post by zZaNdreireborn »

Constructboy99 wrote:Daca nu stii povestea, de ce zici ca Andrei are dreptate? .. nu inteleg asta. Si vorbeste frumos copile ca a venit Craciunul.
Daca Zeul Tyrexel nu stie povestea, de ce se da rotund si inteligent?

P.S: Tyrexel, daca te fac ceea ce esti nu inseamna ca nu sunt civilizat. Te-am facut dobitoc pentru ca asta esti... sa nu mai traiesti in minciuna sa te crezi zeu... no, defapt tu esti TUNETUL =))
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1087
Registered for: 11 years 6 months
11
Cont Premium: xConstructboy99
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by xConstructB »

Tyrexel a.k.a " Tunetul " , tot acelasi Tyre care gandeste mai multe decat noi toti la un loc. Deci sa avem putin respect, macar putin. Nu il pup in cur, nu sunt genul. Incearca sa nu mai jignesti, si sa iti arati inteligenta si gandirea prin altceva. Eu stiu povestea, si pe langa asta tot am un respect pentru tine Andrei fiindca imi place unde ai adus o comunitate plina de servere foarte bune , totul, in doar 2 ani. Mi-as fi dorit sa putem face si noi asta-..
Fost Moderator
Fost Moderator
User avatar
Status: Offline
Posts: 2019
Registered for: 12 years 6 months
12
Location: Planet Earth
Contact:

Re: SCHIMBARE ! Post by TyreXel »

zZaNdreireborn wrote:
Constructboy99 wrote:Daca nu stii povestea, de ce zici ca Andrei are dreptate? .. nu inteleg asta. Si vorbeste frumos copile ca a venit Craciunul.
Daca Zeul Tyrexel nu stie povestea, de ce se da rotund si inteligent?

P.S: Tyrexel, daca te fac ceea ce esti nu inseamna ca nu sunt civilizat. Te-am facut dobitoc pentru ca asta esti... sa nu mai traiesti in minciuna sa te crezi zeu... no, defapt tu esti TUNETUL =))
Bai daca din doua pareri personale, care nu erau cu intentii rele, dar doh, tu mare dobitoc, ma consideri zeu, nu stiu ce sa zic, ma simt flatat.

Te-am facut necivilizat pentru ca ai inceput sa vorbesti ca pe maidan. Iar eu te-am facut dobitoc, nu tu pe mine, tu ai folosit un cuvant mai jignitor, care face parte din vocabularul tau. Eu nu jignesc lumea ca asa imi vine, prefer sa rezolv civilizat, daca am si cu cine.

Ca sa nu o mai lungim degeaba, inchid acest topic, andrei ti-ai zis oful, poti sa dormi linistit noptile de vor urma. Ai dovedit ca nici tu nu esti mai destept decat alti owneri de comuntati, tot de acolo te tragi si tu. Poate ai avut putin mai mult noroc si dorinta de a reusii mai mare, dar nu esti cu nimic mai bun. Iti cunosc genul de persoana si ma dezgusta.

Din partea mea, poti sa tii comunitatea aia pana nu oi mai avea suflu, oricum mai mult de atata nu cred ca te duce capul sa faci.

Tu, " nascut zzandrei ". :)))
Mi-a facut placere sa fiu Administrator pe aceasta comunitate, dar nu mai pot activa, deoarece incep un nou capitol din viata care este mult mai important. Succes la toti si la toate, mi-a facut cea mai mare placere.

Image

Nick in game: radicalTERRA

"Nothing is real, everything is permitted."

[spoiler=Expand]Image

Image[url=steam://friends/add/76561198018875447]Image[/url]

[/spoiler]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Sugestii pentru viitor”