Noile chesti

Aceasta categorie este dedicata jucatorilor de Minecraft, versiunea portabila (valabila doar pe telefoane inteligente si tablete)

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 10 years 6 months
10

Noile chesti Post by sasuke98 »

Sall all sunt nou in acest topic de Minecraft PE dar sincer stiu Minecraft PE si sper sa va ajut ok vreau sa va zic ca updateul 0.8.0(mult asteptatul update) va fi lansat la sfarsitul lui Noiembrie si va include:morcovi,cartofi,pumpkin(palacint si cred jack'o' lantern),blocurile de lem vor putea fi pus si pe o parte a scortei,vor mai fi adugate diferitele culori de wood in creative(si survival cred),sponge...si ca mai tare chestie dupa mine este ca vor baga si wall.Cam atat pentru acet update pentru mai multe intrebari astept pm
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1393
Registered for: 10 years 8 months
10
Status: : D
Cont Premium: markhabib2012
Location: Bucuresti

Re: Noile chesti Post by Andu13 »

Wow!!Tare!!De abea astept update-ul...Totuși cred ca le mai trebuie 2-3 ani pana ajung sa facă Minecraft PE ca si cel de pe calculator...Mulțumim de informație.
PS:Poate reusesti sa pui si link-ul oficial privind aceasta informație...
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 10 years 6 months
10

Re: Noile chesti Post by sasuke98 »

Ok am sa iti pun twiterul lui Jens ca sa vezi tu cu ochii tai si nu chiar le vor mai trebui cam 1 an sa ajunga pentru ca un update se face cam la 2 luni deci vom ajunge rapid la 1.7.0
skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 10 years 6 months
10

Re: Noile chesti Post by sasuke98 »

https://twitter.com/jbernhardsson uite aici e linkul poti sa te uiti la poze si sa vezi si chiar la posturile lui Johan scz de greseala din cel de al doile topic
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 545
Registered for: 10 years 6 months
10
Status: Dacă citeşti asta, TU şi PRIETENII tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză
Cont Premium: Cornflak_
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Noile chesti Post by VladCelTroll »

Am auzit ca o sa bage villageuri, endermani, redstone si redstone logistics, cartofi, morcovi... Nu sunt prea sigur daca o sa faca lumea infinita. Se prea poate sa bage un nou biome.
Image


Image

Image
Spoiler | Afiseaza
[center][img]http://i.imgur.com/sO2ycN8.png[/img][/center]
**▶Nume in jocuri◀**
[spoiler]War Thunder: VladCelTroll
Minecraft: xCennzo, Cornflak_
Terraria: xVladCelTroll
Counter Strike 1.6: Vladminer13
Medal of Honor Allied Assault: Brav_LOWE[/spoiler][/i][/b]


INTERZIS!!! ŞPOILĂR SECRET!!!
[spoiler]Te rog eu, nu citi chestia asta, altmiteri tu şi prietenii tăi vă ve-ți alege cu Trollotoză+ cadou în loc de Gogu Caută prindeți Trinitas TV.[/color][/spoiler]
skill +1
skill +1
User avatar
Status: Offline
Posts: 63
Registered for: 10 years 4 months
10
Status: In fata caculatorului.
Location: Timisoara

Re: Noile chesti Post by Ryuks »

sasuke98 wrote:https://twitter.com/jbernhardsson uite aici e linkul poti sa te uiti la poze si sa vezi si chiar la posturile lui Johan scz de greseala din cel de al doile topic
Data vitoare ai grija la double-post!
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Minecraft Pocket Edition”