Metro 2033

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +3
skill +3
User avatar
Status: Offline
Posts: 182
Registered for: 10 years 10 months
10
Location: Nu mai imi citi locatia !! :))
Contact:

Metro 2033 Post by AlExZzZ »

Recenzie:
V- ati plictisit de Stalker si de Fallout? Sunteti inebuniti dupa grafica extraordinara? E timpul sa incerci METRO 2033 . Jocul are o poveste trista inspirata din romanul SCIENCE FICTION al lui Dmitry A. Glukhovsky la inceputul jocului povestea cruda, este povestita chiar de personajul principal:
"IN 2013 un razboi nuclear a inceput, eu, si cu 40 de milioane de oameni am fost nevoiti sa ne retragem in metroul moscovit .Bineinteles ,am facut acest lucru doar ca sa scapam de mutanti. Nu mai imi amintesc nimic de atunci (pe timpul jocului cand iesi la suprafata in unele parcuri "te teleportezi" in copilarie ,unde totul e colorat si minunat iar ARTYOM varsa o lacrima), pentru ca vedeti voi eram doar un mic copil .AU trecut 20 de ani de atunci .Eu tot traiesc intr-o statie , mai avem putin si mutanti ne invadeaza. Asa ca trebuie sa calatorim in alte statii de metrou.METROUL moscovit ne este ULTIMUL REFUGIU si casa noastra." asa ne introduce , Artyom viata lui.(el nu a iesit nicaieri . NICI la suprafata ,nici la alta statie)
Nota Grafica: 7
Nota Gameplay: 7
Nota Story: 7
Nota finala: 7
Trailer:
Nick anterior: zekykral,and AlexAndru ! ;)


Image





Image





Image
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”