Movie - Departament of Games

Aici puteti posta videouri facute de voi sau nu; let's play-uri, co-opuri si altele.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 8 months
10

Movie - Departament of Games Post by DoG »

Salutari jucatori de minecraft,
Sunt aici sa va prezint un canal proaspat, cat si un videoclip recent pus pe canal(upload).


Despre Department of Games - Cum a aparut ?
Era o zi de vara... stiti continuarea, soarele stralucea, pasarile bla-bla, detalii care nu intereseaza pe nimeni. La subiect. In Romania nu exista decat un canal de acest gen. M-am gandit: de ce nu doua ? Hai sa-mi fac si eu unul. Microfon am, fraps cu licenta am, program sa randez am, jocul original il am, ce mai trebuie sa am ? Bun, l-am inceput, am filmat 10 spre 11 minute fara voce ca pare mai profesional pentru acel mod de joc si pac, a aparut un canal.

Acest canal este strict non-profit, nu sunt genul sa se gandeasca numai la bani. Prefer sa fac ceva placut, care sa-l vizioneze toti, decat ceva numai cu gandul la bani. Sunt mult mai relaxat daca totul este non-profit si acest lucru conteaza foarte mult !

Numele mi-a venit instant pentru ca modul este Liberty City Police Department. Si m-am gandit, ca daca tot subiectul principal de pe canal este LCPD:FR, sa fie ceva cu Department(Departament), deci Department of Games. Fara chestii cu "HD" sau "RO". Da, video-urile sunt 720P HD, insa nu apare "HD" in numele canalului.

Videoclipuri zilnice si cel putin unul pe zi. Marimea lor va fii de 15-20, poate chiar 30 de minute. Acesta a fost primul episod, asa ca este mai scurt.

Pe canal va aparea si minecraft, ca stiu ca va doriti cu toti, asa ca de ce nu ? Am si cont premium, bun si ala.


Videoclipuri:
http://www.youtube.com/watch?v=OWGRcrGHAPE



Ca sa inchei frumos:
-Nu va aparea http://www.minecraft-romania.com in primul videoclip, cel putin nu apare acum. Nu cred ca aceasta este sectiunea corespunzatoare pentru a posta acest lucru, insa daca este, rog un moderator sa posteze. Daca este, voi adauga instant link catre minecraft-romania.



Si daca se poate, macar uitati-va la tot videoclipul, 11 minute oricum nu e mare chestie. Ori ca va uitati, ori ca postati 11 chestii pe minecraft-romania, tot acelasi lucru este !!! Si postati aici daca v-ati uitat.


(Acest mesaj duce lipsa de seriozitate, dar asta este "secretul" meu. Cu cat este mai multa distractie=neseriozitate, cu atat content-ul este mai bun. Daca considerati ca trebuie sa vedeti o prezentare serioasa, o sa editez acest mesaj !)
Last edited by Cybernetyk. on 29 Aug 2013, 17:31, edited 1 time in total.
Reason: Titlu editat!
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1094
Registered for: 11 years 4 months
11
Cont Premium: mad_cal1993
Location: Chiar te intereseaza?

Re: [DOG]Department of Games Post by Cybernetyk. »

Te rog sa pui link-ul forum-ului la descriere.Multumesc.
Image
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 73
Registered for: 10 years 8 months
10

Re: Movie - Departament of Games Post by DoG »

Gata, l-am pus.
Apropo, lasa te rog la titlu: Movie - Department of Games [DOG].

Si o parere, daca se poate.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Video”