Cautam staff activ !

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 111
Registered for: 12 years 8 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by M I H A I »

Gatto wrote:Buna ziua! Joc de vre-o 2-3 luni Minecraft, si cred ca ma descurc, nu vreau sa par nesimtit ca ma postez pentru postul de moderator, la un forum pe care abia mi-am facut cont, dar urmaresc de ceva vreme video-urile dvs, si cand am descoperit aceasta comunitate romaneasca de Minecraft am fost imediat atras de acest joc... Am experienta de moderator pe acest tip de forum si as fi foarte recunoscator si activ daca mi-ati acorda o sansa sa ajut...Multumesc!

Fii mai activ pe forum , server sa te cunoastem si noi :)
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 12 years 9 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by infamantul »

as putea si eo akm ca miam recuperat contul :))
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 111
Registered for: 12 years 8 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by M I H A I »

infamantul wrote:as putea si eo akm ca miam recuperat contul :))

Fii mai activ pe forum si vei avea si tu o sansa data :)
skill +4
skill +4
Status: Offline
Posts: 278
Registered for: 12 years 10 months
12
Contact:

Re: Cautam staff activ ! Post by SCORPIONE »

Mihai ia gata cu spamul prin topicul asta... cred ca stie toata lumea ca trebuie sa fie activa ca sa primeasca moderator -.-
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 12 years 9 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by infamantul »

Mam intors si sa vedeti ca nam stat degeaba si cred ca pot avea macar un moderator pe forumptr ca am fost activ si pe joc si in forum
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 252
Registered for: 12 years 10 months
12
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Cautam staff activ ! Post by xCaPcs4 »

in legatura cu postul de moderator as vrea sa ma inscriu si eu daca mai sunt posturi libere in ultimul timp adica app 3sapt nu am intrat de loc pe sv si pe forum din cauza unor proiecte dar, as putea fi cel putin 4 ore pe zi online gata sa ajut la eliminarea "bootilor" care strica acest forum pentru ai aduce pe cei de la mc.ro in frunte !


Cu stima ,
Bratu Claudiu

Nume: MyStErYd
Varsta: 16 ani
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 105
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by Ripper »

claudiu,trebuia sa pui m-c.com :D.scuzati de off topic.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 24
Registered for: 12 years 8 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by s1ngLe »

As vrea eu , sunt activ + am experienta , stau toata ziua la calculator , si sunt cat de cat de treaba , Ma tin de jobul pe care-l am :) .
Daca nu postez , NU INSEAMNA CA NU SUNT ACTIV ! , Eu doar citesc topicurile .. si daca e nevoie RASPUND !
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 3
Registered for: 12 years 8 months
12
Location: Barcelona , Spania ATM
Contact:

Re: Cautam staff activ ! Post by GiveUpTheFeeling »

Daca mai cautati , as putea candida pentru acest post. Sunt pe calculator cam 6 ore pe zi si nu ma deranjeaza sa mai arunc un ochi pe forum din cand in cand. Azi m-am inregistrat , si am fost uimit de ce am vazut , si sunt sigur ca toti cei noi sunt .. acest forum merita sa reprezinte minecraft in Romania. Sunt GiveUpTheFeeling , necunoscut peste tot :) , am peste 30 de nick-uri vechi pe forumuri de la alte comunitati pe care am fost moderator in 2011 cat si in alti ani. Nu ma refer la comunitati mici . Pot spune ca am experienta in : Mentinerea ordinii in topicuri si sectiuni , experienta avansata in materia calculatorului , avansat in limba romana , experienta in HTML , BB-Code si functiile postului pe majoritatea adreselor de tip forum. Daca sunteti interesati sa ma testati sau alt lucru de acest gen , va rog sa ma contactati prin PM sau prin E-mail.
Am decat un defect: Nu va asteptati la donatii prea "generoase" de la mine. Abea am bani pentru plata abonamentelor , ratelor si utilitatilor zilnice.. + cateva chestii noi .. + cerintele membrilor familiei .. economiile familiei sunt destul de mari , dar inca cresc , pentru ca tot ce cheltuim sunt ce am eu pe cardul meu , ce imi vine lunar. Deci .. nu toti avem bani , cu atat mai putin pentru donatii.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 11
Registered for: 12 years 10 months
12

Re: Cautam staff activ ! Post by alin1033 »

daca mai este loc mar interesa si pe mine:-? cat de activitate incerc cat mai mult sa fiu activ:)
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”