TRADARE !

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +1
skill +1
User avatar
Status: Offline
Posts: 95
Registered for: 12 years 2 months
12
Status: Elev XI
Location: Sebes-Alba

Re: TRADARE ! Post by TheSpaceBoy »

poate nu ai inteles tu bine. mam referit ca sunt putini in care sa ai incredere si multi numa cu fitze si prosti in cap, imi cer scuze dak am vorbit in numele altcuiva nu mam gandit si la serv. fun si mc. Sorry;)
*I'm Back *
*More Dumb,More WTF IS THIS , More ME*
BANNED
BANNED
User avatar
Status: Offline
Posts: 8
Registered for: 11 years 8 months
11
Status: www.minecraft-romania.eu
Contact:

Re: TRADARE ! Post by SSundee »

chiar ar fi o idee buna ca mafios sa faca un topic in care voi sa puteti vota daca noi v.om ramane owneri...
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 36
Registered for: 11 years 10 months
11
Status: Tai zombii si ii fac tocanita.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: TRADARE ! Post by sirvlad80 »

Da.Chiar ar fi bn sa fie pool-ul asta.Chiar vreau sa stiu daca ne vrea cineva(Adminii de pe serverul Fun) si pe owneri.
Nick:Fumblemore
Fight for your life!

"A prisonier of war is a man that tries to kill you and fails,and ask you not to kill him.
winston Churchill
Image
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 5
Registered for: 11 years 8 months
11
Status: SUNT MILIARDAR DE VISE
Location: Sub patul tau, in fiecare noapte, de luni pana vineri !
Contact:

Re: TRADARE ! Post by Teddy »

Numai va dati cu parerea ca mafios nu face ce ziceti voi. (fara suparare)
A
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 104
Registered for: 12 years
12
Status: In concurenta pentru posturi!
Location: Romania
Contact:

Re: TRADARE ! Post by maestrulWro »

mafios, pentru binele comunitatii, ar asculta si membri ei! scuze cm vorbesc. dar spaceboy are dreptate, sunt si admini in care sa n-ai incredere, cum am zis, in orice padure sunt uscaturi!
Image
112 posturi->29.08.2013, 19:04
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 91
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Cluj-Napoca

Re: TRADARE ! Post by arkaN »

Teddy wrote:Numai va dati cu parerea ca mafios nu face ce ziceti voi. (fara suparare)
Nicio suparare, spui corect, Mafios nu face ce-i zicem noi, dar de ce sa nu ne asculte si de ce esti atat de sigur ca nu ar face asta?E ceva de rau ca sa faca un pool daca mai vrem sau nu ownerii vechi?(Inafara de Icebox).
Va rog frumos sa nu mai faceti posturi degeaba, dintr-o singura propozitie care nu au absolut niciun sens.
In-game name: arkaN

We have to look for the facts, not words.
Actions speak louder than words.
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 12 years 10 months
12
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: TRADARE ! Post by LeonardoDaVinci »

"Toate cuvintele au un sens a lor in orice context,insa,nu toti pot vedea acel context in care sunt puse".Un om intelept a spus asta odata,a sta..eu am fost.

Pana la urma.Ce va intereseaza pe voi toate aceste lucruri?Credeti ca o sa va vada un inger din cer si poc,va treziti cu un mesaj privat in care scrie "Felicitari,esti ownerul serverului blah blah".Doar comentati degeaba,si va exprimati parerile "inteligente" pe care nu le intelege nimeni inafara de voi.Lumea e plina cu idei si sugestii,dar credeti ca acestea o sa schimbe singure lumea?Invatati sa actionati,nu sa vorbiti.Invatati sa va pastrati ideile pentru voi,nu sa le impartasiti cu toata lumea,caci,acea lumea s-ar putea sa vi le fure.
Atat am avut de zis :)
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
skill 0
skill 0
Status: Offline
Posts: 15
Registered for: 11 years 8 months
11

Re: TRADARE ! Post by LeBuax »

De ce inafara de Ic3Box ?!

Eu pe cine am impuscat ? Parca sunt singurul care a plecat.
Plus , restul ownerilor ? Ei de ce sa fie repusi in functie , care au plecat si ei , dar eu nu ?

Bine...

Nu ma mai intereseaza sincer , puteti sa-i dati serverul si unui pusti de 10 ani , este comunitatea lui Mafios , face cum vrea.
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 789
Registered for: 11 years 11 months
11

Re: TRADARE ! Post by zAzz! »

TheSpaceBoy wrote:dnd tu pur si simplu ai zis ceve de genu "alegema pe mine owner sunt cel mai bun" mafios_x va face ce crede el ca e bine pentru noi si pentru comunitate in schimb cu admini nu prea mai sunt multi buni si de incredere. e bine ca lasa topicul deschis pt a ne rezolva noi disputele:P
Deci , sa ne intelegem. Eu am vazut adminii de pe rpg si in 80% din cazuri sunt foarte dezamagit, nu voi da nume pentru a evita un conflict ce nu isi are rostul. Nu spun sa nu avem incredere in adminii actuali , dar daca mergi tot pe mana acelorasi oameni pe mana carora nu a mers perfect , atunci te astepti ca acum sa mearga? Nu am zis ca sunt cel mai bun , dar ca pot fi si eu o varianta de owner la un moment dat pentru ca ma pricep si eu, la fel ca multi altii.

A , si sunt de acord cu Ic3box , daca pleaca un owner , de ce sa nu plece toti ? Toti au fugit pe cealalta comunitate , de ce sa ii favorizam pe unii si pe altii nu ? In fine , faceti orice doriti dar lasati oamenii potriviti sa isi faca treaba , nu toti idiotii care nici nu stiu pe ce lume traiesc.
Gol.
skill +1
skill +1
Status: Offline
Posts: 91
Registered for: 12 years 7 months
12
Location: Cluj-Napoca

Re: TRADARE ! Post by arkaN »

LeBuax wrote:Voi deschide o comunitate
Pentru ca tu tocmai ai zis ca pleci si iti faci propria comunitate + ca tu stiai de tradare, si totusi nu te-ai impotrivit, ai mers cu capul inainte, orbit de putere urmand sa vi aici sa-i injuri pe toti, sa pui la status "o sa fim mai buni decat voi" si chestii de genul asta, iar mai apoi, ai venit sa-ti ceri scuze pentru o fapta pe care ai facut-o fiind foarte constient ceea ce faci si nici macar nu ati avut bunul simt sa ne spuneti ca aici nu se muta toata comunitatea si ca vreti sa-i furati pe acesti oameni.
Iata ca au trecut nu mai mult de 5 zile si in aceste 5 zile ati ramas fara servere, fara comunitatea tocmai infiintata, fara demnitate, fara grad pe forum si cel mai important, fara increderea celorlalti.

Cat despre plecarea ownerilor, nu asa sta treaba.Dupa cum vezi, niciun server nu are owner, SSundee inca nu si-a recapatat ownerul si nici nu cred ca o sa si-l recapete din vorbele spuse de Mafios.
@dNd, esti de acord cu Ic3Box, bun, dar sti macar care a fost situatia?Nu.Citeste celelalte posturi.SSundee nici macar nu stia ca este vorba despre furt si tradare, el doar a primit ordine sa-si mute server-ul.Acesta a ascultat, a dat anunt pe server ca ne mutam, si toti au venit odata cu serverul.Nu a mers nimeni cu intentia de a trada pe cineva.
In-game name: arkaN

We have to look for the facts, not words.
Actions speak louder than words.
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”