Ce concurs sa facem ?

Aici stafful Minecraft Romania vor afisa diverse anunturi.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 124
Registered for: 12 years 8 months
12

Re: Ce concurs sa facem ? Post by Sleeky »

Photoshop si alte programe in afara minecraft sa nu intre in discutie(mai ales ca nu multi stiu sa lucreze in ele ; fiti altruisti nu propuneti doar findca va pricepeti )
Sa vedem:

1.Sfaturi utile , tutoriale , o vorba buna dar si corectari cand este nevoie - sa valoreze ceva

2.Un sistem de pvp pe server(oricare server) - Sa fie cu regula : castigatorul "la masa" adica cel care castiga se lupta cu urmatorul si tot asa pana ramane doar 1 , asta sa fie trasa la sorti , adica de ex "sleeky intra al treilea , john ultimul" , dar sa nu valoreze foarte mult

3.Sa fie stabilit un numar maxim de puncte acumulate si primul care ajunge la ele castiga , P.S.:daca sunt 2 sau 3 se vor duela intre ei pana ramane 1:)


Legat de reclama nu stiu daca se poate findca nu avem canale de yt sau eu mai stiu ce foarte important si in plus nu cred ca se poate tine evidenta.

L.E.:Sustin ideea lui aleexx , nu toate punctele , dar aia cu cine aduna mai multe resurse mi se pare normala , si ar fi bine de ex sa adunam resurse de la animale ca sunt greu de gasit.
Oradea , Romania:
Image
Los Angeles , California
Image
Concluzia?pai nu conteaza cata viteza ai in Ro , caci pe youtube cu mai mult de 600kb/s nu vei uploada:)

SUNT ONLINE!!!
skill +2
skill +2
Status: Offline
Posts: 105
Registered for: 12 years 7 months
12

Re: Ce concurs sa facem ? Post by Alleeex »

Ma bucur ca va placut ideea mea :)
java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui
SCREEN java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Anunturi administrative”