The Elder of scrolls V _Skyrim_

Aici puteti gasii recenzii facute de catre echipa dar si de catre alti utilizatori.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

skill 0
skill 0
User avatar
Status: Offline
Posts: 6
Registered for: 11 years 1 month
11
Status: Inspectez lumea ... Din casa .
Location: Pestetot si nicaieri

The Elder of scrolls V _Skyrim_ Post by Sioul69 »

Image


Recenzie:Eu va voi prezenta Elder of scrolls V numit si Skyrim .. Este un joc excelent , captivant si destul de greu ..Este vorba despre Un *Criminal*
care este dus spre (Decapitare) alaturi de mai multi oameni (Razboinici numiti StormCloaks ) alaturi de liderul lor ..Dar esti salvat de un dragon .
Misiunea ta este sa omori acel dragon (Sunt cateva sute de misiuni pana cand ajungi sa omori dragonul)Eu v-am facut un rezumat despre joc. Daca vreti sa aflati mai multe v-as sugera sa-l incercati ... Atentie jocul nu este dedicat copiilor sub 16 ani ...

Nota grafica: 10.00 Am dat 10 pentru ca are grafica buna
Nota gameplay: 10.00 Este foarte distractiv .. o multime de vraji sabii armuri NPC's
Nota story: 10.00 Are un story foarte captivant ,este destul de lung poti face questuri optionale (poti munci /fura bani obiecte ) etc..

Nota finala 10.00 Mie imi place are grafica buna are un story lung si jocul parca nu se termina niciodata .

Trailer :
Image

Image


Image
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1047
Registered for: 10 years 11 months
10
Status: Inapoi pe forum! >.<
Location: Germania
Contact:

Re: The Elder of scrolls V _Skyrim_ Post by MrCreeper. »

Multumim pentru review!
:closed:
Image
Image[/center]
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Game Reviews”