Ce a patit forum-ul?

Aici putem vorbi despre orice in limita bunului simt bineinteles.

Moderators: Moderator ajutator, Moderator

full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 804
Registered for: 12 years 11 months
12
Status: TERRARIA FTW! ^^
Location: Mangalia
Contact:

Ce a patit forum-ul? Post by LaVrajeala »

Ce se intampla? Asa ati ajuns? :|
Spoiler | Afiseaza
The following is an e-mail sent to you by an administrator of "Minecraft-Romania.Com - Totul despre minecraft". If this message is spam, contains abusive or other comments you find offensive please contact the webmaster of the board at the following address: contact@minecraft-romania.com Include this full e-mail (particularly the headers). Message sent to you follows: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ MINECRAFT-ROMANIA.COM - COMUNITATE STEARSA DEFINITIV Salutare jucatori de minecraft, Spre uimirea voastra, acest mail/mesaj nu este trimis de catre PROPRIETARUL comunitatii MINECRAFT-ROMANIA.COM, care este un hot. Nu, acest mail este trimis de catre cei care dorim ca aceasta MANIE a dl. COSTA MAFIOS sa inceteze. Poate ati observat, poate nu, dar banii pe care VOI ii donati la el in comunitate NU ajung in nici-un caz la host. Ganditi-va putin... cati bani credeti ca ia el dupa site (deoarece are adsense)? Cati bani credeti ca ia el din donatii? Va spun eu, foarte multi... si unde ajung acesti bani??? Va spun tot eu, INTR-UN SINGUR SERVER DE 60 DE SLOTURI, cu lag, incarcat pana la maxim. Dovada: http://i44.tinypic.com/vhz05l.png Dupa cum se vede in poza, resursele SUNT LIMITATE. Va amintiti cum el va spunea cat plateste ca sa intretina serverul, o gramada de bani? Ei bine, uitat inca o poza in care se vede clar ce si cum. Dovada: http://i44.tinypic.com/11j9gzn.png Dupa cum se poate observa, voi platiti banii dl. mafios care hosteaza serverele la gazduirejocuri... iar culmea, el VA CERE MAI MULT decat hostul costa de fapt. Puteti vedea si in partea dreapta RESTANTELE care le are. Nu v-ati saturat sa va hosteze un server cu 10 euro si el sa va ceara 30? Daca scoate atatia bani, si face atatea magarii, de ce nu are mai multi bani in contul DE MINECRAFT, ca pana la urma pentru asta donati. Sa ne mai gandim doar o secunda. NU vi se pare inacceptabil ca, dupa 3 ani de activitate, cu care se lauda DL. COSTA MAFIOS, sa aveti 68 jucatori pe toate serverele la ora 15:00, in toiul zilei? Pai imi pare rau sa va anunt, dragi prieteni, dar se pare ca este o problema, si de asemenea jucatorii incep sa deschida ochii. Dovada: http://i41.tinypic.com/2nbetlg.png CATRE MAFIOS_x: Nu am ce sa-ti spun, ai decazut extrem de mult in ochii mei. Credeam ca aceasta aroganta si goana dupa bani se va opri, dar se pare ca TU promovezi o comunitate ce detine un nume de brand national, si promovezi numai hotia si incultura. CATRE LEONARDODAVINCI: Am urmarit cate ceva dintre mesajele tale. Esti un om cu 2 fete. Pe de o parte, se pare ca, dupa cum ai spus tu, NU iti pasa de aceasta comunitate, iar pe cealalta parte ai face orice sa ramai la gradul de administrator. CATRE POPAIA: Esti un om destept, si nu stiu cum ai reusit sa fii tras pe sfoara de catre MAFIOS. Probabil "faima" te-a atras. Repet, noi nu suntem 2 persoane, nu suntem 3 persoane sau 4 persoane. Noi ii reprezentam pe toti jucatorii corecti de minecraft. Asteptam sa termini cu toata "prostia" desemnata de tine, altfel vom da startul unei revolutii. Sper ca am demonstrat tot ce trebuie demonstrat. Ai intrebari, sau poate vrei sa DISCUTI? Ma poti contacta oricand la id-ul MCROGAMER@YAHOO.COM Acesta este doar inceputul... CINE SUNTEM NOI? "NOI" suntem TOTI jucatorii de minecraft din Romania care ne-am saturat de magariile tale. AI GRIJA, acesta este doar un avertisment, daca nu te potolesti DE BUNA VOIE vor urma si altele. VENI,VIDI,VICI Semnat, Jucatorii onesti de minecraft din Romania. -- Multumim, Echipa Minecraft-Romania !
Nu stergeti topicul ca nu este frumos! ;)
Last edited by TyreXel on 23 Sep 2013, 01:44, edited 3 times in total.
Image


[spoiler]
[/spoiler]

9GAG, THE SOUL EATER
Click here => http://adf.ly/Ig6gn

Caut pe cineva cu care sa joc Battlefield Bad Company 2. Daca are cineva chef contactatima cu un pm aici sau pe fb la Cosmin Ciucioiu ^^
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3721
Registered for: 13 years
13
Status: I am sorry, but I cannot be friends with a goddess, because I have signed a contract with a devil.
Cont Premium: RazvanTheKing

Re: WTF Post by LeonardoDaVinci »

Nu inteleg. Ce vrei sa rezolvi cu acest topic?
Even now, I still remember the white of the snow of that day
I will never forget the warmth of the lips I first kissed
I still love you.

Image

Nu raspund la PM-uri. Nu ajut pe privat. Nu sunt sociabil. Nu ma mai puneti la respect, nu-l merit.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1094
Registered for: 11 years 5 months
11
Cont Premium: mad_cal1993
Location: Chiar te intereseaza?

Re: WTF Post by Cybernetyk. »

Lavrajeala,daca nu prea stii ce s-a intamplat astazi te-as ruga sa nu faci post-uri de acest tip...
Image
full skill
full skill
Status: Offline
Posts: 500
Registered for: 11 years
11
Status: Developing - Plugins Bukkit
Ajutand - Comunitatea
Cont Premium: EuGabyEu, Leblanct_
Location: UAE-Dubai
Contact:

Re: WTF Post by Leblanct »

LaVrajeala te rog sa verifici asta: post112408.html#p112408
Data viitoare asteapta putin si o sa vezi de ce ai mesaje deastea si nu mai face posturi aiurea!
Image
Fost Moderator
Fost Moderator
Status: Offline
Posts: 3089
Registered for: 12 years 1 month
12
Location: Corelone, Italy

Re: WTF Post by Twist. »

Este vorba despre altceva, dar stai linistit LaVrajeala, acele lucruri au fost o minciuna. Nu e chiar asa.
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 804
Registered for: 12 years 11 months
12
Status: TERRARIA FTW! ^^
Location: Mangalia
Contact:

Re: WTF Post by LaVrajeala »

Cibernetyk wrote:Lavrajeala,daca nu prea stii ce s-a intamplat astazi te-as ruga sa nu faci post-uri de acest tip...
Bine...
LeonardoDaVinci wrote:Nu inteleg. Ce vrei sa rezolvi cu acest topic?
Nu incerc sa rezolv nimic, vreau sa stiu doar ce sa intamplat. Nu cred ca se trezea unu ca hai sa sparg minecraft-romania si sa fac misto.
LeBox sau Oscar nu cred ca ar face asa ceva.
Sincer ma dus gandu la cineva din staf insa nu stiu de ce ....


Si nu vreau sa par nesimtit sau altceva, dar voi chiar stiti 100% ce face el cu ei?
Image


[spoiler]
[/spoiler]

9GAG, THE SOUL EATER
Click here => http://adf.ly/Ig6gn

Caut pe cineva cu care sa joc Battlefield Bad Company 2. Daca are cineva chef contactatima cu un pm aici sau pe fb la Cosmin Ciucioiu ^^
full skill
full skill
User avatar
Status: Offline
Posts: 1094
Registered for: 11 years 5 months
11
Cont Premium: mad_cal1993
Location: Chiar te intereseaza?

Re: WTF Post by Cybernetyk. »

Nu e nimeni din staff sau Box sau altcineva,cel putin asa credem.
Image
Admin Server
Admin Server
User avatar
Status: Offline
Posts: 932
Registered for: 11 years 9 months
11
Cont Premium: Kettok

Re: WTF Post by xKettok »

Eu sunt sigur ca este ala...Fara Stres
Image


ADVENTURE is ONLINE.

217.182.53.214:25565

Click aici!
Image


In-Game-Name: Kettok
Acest topic a fost inchis de catre , utilizatorii nu mai pot posta in el.

Singurii care pot posta in acest topic sunt moderatorii si administratorii.


Daca tot sunteti aici, de ce nu ne urmariti si ne promovati pe urmatoarele site-uri de jos ?! (daca nu ai facut-o deja)

Forum locked Post a reply

Return to “Discutii generale”